Soru:
OS X Mail.app: Exchange hesabı yeniden yapılandırıldıktan sonra eski posta indirilmiyor / gösterilmiyor
Gijs
2012-10-31 16:50:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bağlam: OS X 10.7.5'te Mail.app, MS Exchange Server 2007'ye bağlanıyor.

Her ne sebeple olursa olsun, şirketimin Exchange sunucusuna erişebileceğim iki etki alanı var. Bunlardan birini kullanıyordum, ancak bir nedenle adres defteri senkronizasyonu kesildi.

Mail.app, Addressbook.app ve iCal.app'i kapattım, eski hesabı sildim ve kullanılan yeni bir tane oluşturdum. diğer alan. Bu, adres defterinin senkronizasyonu düzeltildi.

Ne yazık ki, takvimim sağlam ve sağlam bir şekilde geri dönerken, aynı şey posta hesabı için söylenemez. Tüm yeni postalarım iyi ulaşıyor, tüm klasörler gösteriliyor, ancak eski postalar herhangi bir klasörün ileti listesi bölmesinde gösterilmiyor. "Tüm hesaplar için yeni iletileri al" düğmesini tıklamak hiçbir şey yapmaz.

Ancak, klasörlerden birinin içerik menüsünden Hesap Bilgileri iletişim kutusunu açarsam gösteriliyor doğru mesaj sayısı ve boyutu. Mesajlar ayrıca Thunderbird'ün başka bir makinede kullandığı IMAP köprüsünde ve web postasında da mevcuttur. Yani açıkça hala oradalar.

Mail.app neden eski mesajları indirmiyor / göstermiyor ve bunu nasıl düzeltebilirim?

Bir cevap:
Gijs
2012-10-31 16:58:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

'Sorunuzun yanıtını sorduktan 5 dakika sonra bulun' sendromu tekrar ortaya çıkıyor: Posta Kutusu menüsünün Yeniden Oluştur komutunu kullanmak sorunu çözüyor. Kendinize biraz zaman kazandırmak için menü öğesini kullanmadan önce bunun olması gereken tüm klasörleri seçebilirsiniz (ancak büyük bir posta kutunuz varsa tüm bu senkronizasyonun uzun sürebileceğini unutmayın).

Yeniden inşa seçeneği (daha önce bulamadığım) sadece "hayatımı kurtardı"!
Bu benim için çalıştı, ancak Mail'den çıkmam ve eski mesajları indirmeden önce onu yeniden açmam gerekiyordu.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...