Soru:
İOS App Store'daki uygulamaları güncelleyemezsiniz; sadece Açabilir
Gary
2015-01-31 23:58:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iPhone'umda, App Store'da "2" yazan bir rozet var. App Store'u açıp Güncellemeler sayfasına gittiğimde, en üstte iki uygulama var, bir an için "Güncelle" diyor ve ardından hemen "Aç" olarak değişiyor. Ancak "2" rozeti kalır. Uygulamalar "Bekleyen güncellemeler" bölümünde.

Bu yüzden, bu uygulamaları istersem bile güncelleyemiyorum çünkü ya zaten güncellediler ya da güncellememi engelliyorlar.

Zaten cihazımı sıfırlamayı denedim ama şansım olmadı. Mümkünse cihazımı geri yükleme gibi aşırı rotayı tercih etmem. Başka bir çözüm bilen var mı?

iTunes'un bunları alıp alamayacağına bakın, ardından eşzamanlayın
Bunu ara sıra telefonumda gördüm. Genellikle 12 saat (örneğin bir gecede) beklemek sorunu benim için çözer.
Sorun birkaç kez kendi kendine düzelmeye devam ediyor, ancak sonra geri dönmeye devam ediyor. Bu yüzden cevabımı kendi soruma göndermeye devam ediyorum ve sonra siliyorum ...
Apple Store parolanızı tekrar girmeyi deneyin. Veya belki de süresi dolmuş kredi kartı gibi bir hesap problemidir.
üç yanıtlar:
Ash
2015-03-27 11:09:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aynı sorunu yaşadım ve uygulamayı kapatıp yeniden açarak, güncellemeler sekmesini seçerek ve ardından uygulama güncellemeleri "açık" durumuna geri dönmeden önce hızlıca "tümünü güncelle" düğmesine basarak düzelttim .. Yalnızca bir saniyeniz var bunu yapmak için ama işe yaradı

Birkaç saat sonra, bunu denedikten sonra sorun yeniden belirir.
Uygulamayı açmadan önce köşeye dokunmaya devam ediyorum ;-)
grg
2015-02-01 00:16:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

App Store'dan çıkmaya zorlayın (App Store'u açın, ardından kapatma kaydırıcısı görünene kadar gücü basılı tutun, ardından uygulama kapanana kadar evde tutun), ardından yeniden açın ve Güncellemeler sekmesine gidin. Listeyi yenilemesine izin verin ve sorun çözülmeli.

Bu benim için işe yaramadı.
Bu benim için çalıştı.İlk denemede değil ama işe yaradı.iPhone 5S, iOS 9 (sanırım), Whatsapp (sorma).
"İlk denemede değil" = "Güncelle" ye birkaç kez basmam gerekti.
Jonathon Dunn
2015-03-15 08:55:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hangi iOS kullanıyorsunuz? İOS 8.x sürümlerinde değilseniz güncelleme yapmayacağı ancak "güncelle" ye bastığınızda açıldığı bir sorun var. Güncellemenin tek yolu uygulamaya tıklamaktır ve sizi uygulamanın ayrıntılarına götürür, ardından güncelleyebilirsiniz.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...