Soru:
İTunes Connect Geliştirici hesabında bana ne zaman ve nasıl ödeme yapılacak?
Bartłomiej Semańczyk
2016-05-02 15:36:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Birkaç aydır hesabımda neredeyse 16 $ var, ancak henüz ödeme almadım.

  • Bu parayı Apple'dan almak için ne yapmalıyım?
  • Ödeme planı nedir?
  • Uygulama satışları için Apple'dan nasıl ödeme alabilirim?
üç yanıtlar:
Bartłomiej Semańczyk
2016-05-18 10:55:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bu, Apple'ın bana verdiği doğrudan yanıt:

Ödemeler, mali ayın son günü’nin 45 günü içerisinde yapılır.Ödeme alabilmek için, gerekli banka bilgileri ve vergi bilgileri dahil tüm belgeleri tamamlamış ve minimum ödeme eşiğini karşılamış olmanız gerekir.

Banka ve banka hesabınızın para birimi, iTunes Connect Ödemeleri ve Finansal Raporlar SSS'sinde NE ZAMAN ÖDENECEĞİM etiketli tabloda listeleniyorsa, minimum ödeme eşiği olan 10 ABD Doları'yi aşmanız gerekir.

Diğer tüm banka ülkeleri ve banka hesabı para birimleri, minimum ödeme eşiği olan 150 USD'yi aşmalıdır.Minimum ödeme eşiğini karşılamayan kazançlar, minimum tutara ulaşılıncaya kadar aydan aya aktarılacaktır.

Lizzan
2016-05-02 18:43:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iTunes Connect'te, Sözleşmeler, Vergi ve Bankacılık altında banka hesabınızı ekleyebilirsiniz.Apple, belirli bir tutara ulaştığında parayı hesaba ödeyecek.

Belli miktar nedir ?;) 13 $ 'a sahibim;)
@BartłomiejSemańczyk Bunun çok düşük olduğundan oldukça eminim.150 doları gördüğüme inanıyorum, ancak kesinlikle bundan çok daha düşük miktarlar aldım.Bu miktar hesabınızda ne kadar süredir var?Ödemeleri uzun bir süre geçtikten sonra limitin üzerine çıkmadan işleme koyuyor olabilirler.
2 ay :) ama yine de artıyor ... Geri bildirim için teşekkürler.
Debatewiseish
2017-07-30 11:35:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iTunesConnect'te oturum açıp Ödemeler ve Finansal Raporlar'a giderek belirli bir ödemenin ne zaman yapılacağını görebilirsiniz.Yapılacak herhangi bir ödeme, yapılacağı tarih ile birlikte sağ üstte olacaktır.ITC herhangi bir nedenle yalnızca geçerli ayı gösterdiği için bir ay geriye gitmeniz gerekebilir ve bu, hiçbir zaman veri içermiyor gibi görünüyor.

Ödemeler, Apple'ın mali takviminde https://itunesconnect.apple.com/WebObjects/iTunesConnect.woa/wa/jumpTo?page=fiscalcalendarBu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...